Něco báječného na tvoření

- Reklama -euro

Rozhodli jste se rozšířit možnosti svého tvoření? Pak se podívejte na řezací plotry Brother ScanNCut. Jsou to stroje, které materiál na podložce vyříznou, umí i kreslit, embosovat papír, vytvářet nažehlovačky nebo samolepky, dělat šablony pro nažehlování hotfixů a mnoho a mnoho dalšího. Řezat můžete v podstatě každý materiál, který teď zvládnete skalpelem – to znamená papír, látku, filc, plsť, kůži a koženku, vinylové a nažehlovací folie, moosgummi a mnoho a mnoho dalšího. Nová řada řezacích plotrů s označením SDX900, SDX 1000, SDX 1250 a SDX 2250D je na toto skvělá. Všechny tyto modely mají připojení k wifi. Nejmenší dotykový LCD displej má model SDX900 a to 3,47 palců (je úhlopříčka). Ostatní plotry mají 5 palců, takže lepší na ovládání. Plotry se liší příslušenstvím, skenovací plochou, počtem fontů, a hlavně velikostí plochy pro řezání. Všechny řezací plotry mají hloubku řezání až 3 mm a na rozdíl od starších modelů jsou tiché a rychlejší.

Největší příslušenství má řezací plotr SDX1250 a SDX2250. Model 1250 má v základní výbavě mizící pera a je skvělý na látku – látku řeže řezacím kolečkem. Řezací plotr SDX2250D má ještě navíc Disney vzory a oba mají nízko lepící podložku.

Plocha pro skenování je 30×30 cm u nižších modelů SDX900 a 1000. U plotrů ScanNCut SDX1250 a SDX2250 je skenování možné ve velikosti 30×60 cm.

Pro někoho je nejdůležitější plocha na řezání samolepících a nažehlovacích folií. V příslušenství je automatický nůž, ale dá se použít i standardní nůž s držákem. Plocha na řezání je u plotrů 30×60 cms dokoupitelnou podložkou – v základní výbavě je podložka velikosti 30×30 cm. Dá se řezat i bez podložky, ale materiál musí být dvojitý. Samolepka se řeže a spodní část zůstává neprořízlá. Na toto řezání se musí dokoupit odvíječ folii ROLL FEEDER. Tuto možnost mají všechny čtyři plotry.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora