Stylové vánoční pečení: Napečte ty nejchutnější sladkosti pomocí těchto nádherných formiček

- Reklama -euro

Zpříjemněte si pečení novými promakanými vychytávkami s uctíváním tradičních vánočních hodnot. Pečení ještě nikdy nebylo tak stylové jako dnes.

Vánoce mají své kouzlo, ale čas, kdy začíná advent také. Dokonce, někdy ještě větší, jelikož se v nás stupňuje pocit vánoční atmosféry a pohádkové nálady.

Pečení patří neodmyslitelně k tomu a jakmile odstartuje advent, začíná se to v kuchyni měnit na pohádkovou pekárnu těch nejchutnějších dobrot od maminky. O tom, že i pečení se stává stále více stylové, svědčí i následující formičky a dekorace s ním spjaté.

Mini bábovky v podobě hliníkové formy
Hliníková malá forma do trouby z dílny Zara Home se spirálovým motivem. K pečení jako stvořená a tyto mini verze formiček jsme si velmi oblíbili. Kromě mufinů tak můžete rozšířit své portfolio receptů a vymyslet si i vlastní a na základě vašich oblíbených chutí. Vůně čerstvě upečených sladkých dobrot v designu, díky kterému to u vás doma bude vypadat jako v té nejrozkošnější cukrárničce na světě.

Dřevěný embosovaný váleček
Dřevěný vánoční embosovaný váleček na těsto Valek Jumper Christmass od Bonami je doslova vánočním skvostem a největším pomocníkem při pečení. Atmosféra Vánoc spočívá v pečení a v tom, jak si z generace na generaci prodáváme recepty, které mají výjimečný význam. Mnohým se nám právě vánoční cukroví pojí s dětstvím as jakousi nostalgií.

Papírové formičky na pečení
Kouzlo spočívá v detailech a v maličkostech. Důkazem jsou i tyto chutné papírové formičky na pečení IKEA. Vánoční motivy z nich dělají ty nejkouzelnější „nádobky“ na pečení. Mufiny jsou v nich opravdu bezvadné. Můžete je využít k pečení malých dezertů a také v nich můžete servírovat teplá či studená předkrmy.

Podložka pod hrnec Rulle vlna
Nadčasová podložka pod hrnec z vlny od Cellbes v jedinečném designu o průměru 19 cm. Během pečení nebo při večeři se vám sejde a vytváří jedinečný dojem ze stolování. Hodí se k přírodnímu interiéru a dekoracím a využijete ji i mimo vánoční svátky.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora