Jak málo stačí, aby stoupla důvěra sama v sebe a povstalo sebevědomí

- Reklama -euro

Skutečně různá zklamání, ale i negativní výroky dokáží ovlivnit sebevědomí. Zvláště pokud se k tomu ještě přidá nějaký jiný viditelný handicap. Zatímco jedno bolí hluboce na duši a těžko se uzdravuje, s druhým přece jenom něco půjde dělat. Dokonce je možné vzít v úvahu, že se situace může zlepšit celkově.

Cesta k vyššímu sebevědomí

Je velmi těžké se vcítit do potřeby druhých, když je sužují nějaké problémy. Většinou o nich nemluví, protože nechtějí ještě více na sebe upozorňovat. Je ale pravdou, že častokrát problémy začnou trápit s přibývajícím věkem, kdy kůže nepracuje jako dřív. Dermatologická klinika v Praze má ovšem řešení na každý estetický problém, a tak není důvod to nechávat zajít příliš daleko. Navíc každý zákrok provádí specialisté a za pomoci moderní technologie. Úspěchy jsou viditelné prakticky okamžitě.


Plánujete svatbu? Vyzkoušejte tisk svatebních oznámení.


Nejčastější zákroky

Existuje skutečně mnoho různých technik a tak je důležitá prvotní konzultace s ošetřujícím lékařem. Vždy nalezne odpovídající řešení na problém.

  • Niťový lifting je zákrok, kdy je vidět efektivní výsledek ihned. Jeho hlavním významem je, že podpoří zhutnění pokožky a nitě, které se k takovému zákroku používají, tak zase pomohou k zahájení procesu obnovy kůže. Tím se totiž opět stane pružnější. Obličej se v tento okamžik vypne a působí velmi pěkně. Není divu, jelikož dochází rovnou k viditelnému omlazení. Vypnou se kontury obličeje, pozvedne obočí, koutky, ale dá se vypnout i krk a dekolt.
  • Pomoci se dá rovněž rtům, na kterých je rovněž znát přibývající věk. Problém ale nemusí být jen stáří, ale rovněž asymetrie nebo nepřirozený vzhled vůči obličejovým rysům. V tomto případě přispěchá na pomoc kyselina hyaluronová, rty krásně vypne a vytvarují se do požadované velikosti nebo tvaru. Modelace rtů je v současné době vyžadována i mladšími ročníky. Rty vypadají velmi přitažlivě a to může být důvod k tomuto zákroku.
  • Oční víčka ztrácí stejně svoji pružnost jako jiná místa na těle. Problém je, že při větším rozsahu mohou ovlivnit i vidění, protože budou zasahovat do zorného pole. Operace očních víček je tudíž nevyhnutelná. Na druhou stranu je zde nabídka, že plastika se může provést bezbolestně a daleko rychleji se klient vrátí do běžného způsobu života, než kdyby postoupil klasickou chirurgickou léčbu.
- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora