Mateřská škola Praha nás se synem nadchla

- Reklama -euro

Mateřská škola Praha nás se synem skutečně velmi nadchla. Po poměrně dlouhém hledání vhodné školky jsem naštěstí objevila právě ProFamily školku, která je ve všech ohledech naprosto dokonalá. Nabízí nejen velmi kvalifikovaný pedagogický personál, který je v dnešní době obrovskou vzácností, ale také rodinné prostředí, ve kterém se děti cítí skutečně jako doma a nespočet aktivit, které se pravidelně ve školce konají. Syn je po prvních dvou měsících ve školce naprosto nadšený a fáze „netěšení se“ do školky nás zatím opravdu nepotkala. 

Soukromé školky Praha toho nabízí obrovské množství

Soukromé školky Praha toho nabízí poměrně obrovské množství. Kromě vlastního vzdělávacího programu a neuvěřitelně přívětivé provozní doby školky, toto zařízení nabízí také neuvěřitelně krásnou vzrostlou zahradu, kam se děti pravidelně těší. V létě se s dětmi létá k moři a v zimě se zase jezdí na hory. Až pětkrát ročně je také školka mimo Prahu, což velmi kvituji i z hlediska ovzduší, které v Praze panuje. Čehož si rovněž velmi vážím je také absolutně profesionální přístup nejen k dětem samotným, ale také k jejich rodičům. Každé přání, připomínka či prosba je vyslyšena. Když se dítěti něco nelíbí či má na věc jiný názor, učitelky s ním diskutují a hledají vhodná řešení či kompromis. Ke každému svěřenci se navíc přistupuje zcela individuálně a v závislosti na potřebách každého jednotlivého dítěte. 

Mateřská škola Praha musí oslovit každého

Mateřská škola Praha ProFamily musí jistě oslovit každého rodiče. Já osobně si vůbec neumím představit, že by syn navštěvoval jinou školku. Jsem vděčná za velmi citlivý přístup k dětem, za příjemnou atmosféru, která ve školce panuje, za porozumění i aktivity, které ve školce s dětmi absolvují v podstatě každý den. Kromě jiného velmi kvituji také angličtinu, která se ve školce vyučuje s rodilým mluvčím, což považuji za neuvěřitelnou konkurenční výhodu a obrovský odrazový můstek pro samotné děti.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora