Vyšívací stroje od NEJ Šicí stroje vás překvapí svou kvalitou za skvělé ceny

- Reklama -euro

Šicí stroje jsou poměrně běžnou součástí domácností našich babiček a maminek. Mladší generace jakoby na ně chvíli pozapomněly, ale i mezi ně se opět záliba v šití na stroji dostává ve stále hojnější míře. Ať už hledáte kvalitní šicí stroje nebo vyšívací stroje, overlocky, coverlocky dětské stroje nebo jiné, vybírat můžete na nej-sici-stroje.cz.

Vyberte si ten pravý vyšívací stroj

Pokud se podíváme na vyšívací stroje, můžete si vybrat pouze vyšívací stroje nebo šicí a vyšívací stroje. Pouze vyšívací stroj je model Brother Innov – is F540e. Jedná se o vyšívací stroj bez šicích funkcí s plochou 13 x 18 cm. V ovládání najdete češtinu i ve fontech písma, nechybí Wi-Fi připojení a mobilní aplikace Artspira.

Také šicí a vyšívací stroj Brother Innov-Is NV 2700 je populární. Teď navíc za akční cenu a se softwarem s příjemnou slevou. Má 291 šicích programů, vyšívací pole 16 x 26 cm, funkce ICAPS, češtinu v ovládání i ve fontech písma, Wi-Fi připojení a mobilní aplikaci Artspira.

Brother jako kvalitní značka

I šicí stroje Brother všeobecně patří k tomu nejlepšímu, co si můžete na trhu koupit. Společnost Šicí technika Brother s.r.o. funguje jako přímé zastoupení japonské firmy Brother pro ČR už 25 let. Nejen kvalita, ale také bezkonkurenční design a špičková propracovanost, dlouholetá spolehlivost a oceňování i nejnáročnějšími zákazníky po celém světě vedou tuto firmu stále kupředu. Proto také sbírá vítězná ocenění, podobná jako ve výsledcích za prosinec v českém nezávislém D-Testu.

Na webových stránkách nej-sici-stroje.cz najdete také řezací plotr v mnoha podobách tak, aby si vybrat skutečně každý. S řezacími plotry se dá dělat mnohé, stačí podívat se na webové stránky Nej Šicí stroje. Čekají na vás návody pro vyřezávací plotry, stejně jako obsáhlá nabídka těchto řezacích plotrů.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora