6 barevných trendů, které budou vládnout letošním Vánocům

- Reklama -euro

Jsou svěží, nechybí jim luxus ani elegance a dokonce nacházejí inspiraci v podzimním období. V jakých barvách se ponesou Vánoce 2021?

Oděný do jasných barev

Dynamická, energická, optimistická a zkrátka jiná… Jiná, na jakou jsme zvyklí. Přesně taková bude vícebarevná vánoční výzdoba.

Kdysi bylo poměrně běžné mít vánoční stromeček dekorovaný ozdobami všelijakých barev. Od růžové přes modrou až po jasně zelenou, navíc s bohatým třpytivým zdobením. Dnes jde spíše o raritu, což zapasuje do boho stylu.

A teď pozor! Jiný v žádném případě neznamená špatný! Pokud máte děti nebo patříte mezi veselé a šťastné povahy a rádi se obklopujete barvami, navíc z nich čerpáte energii, myslím, že jsme právě společně našli vašeho letošního favorita.

Osvěžená klasika

Přítomnost červené a zelené barvy v kombinaci se zlatou, bílou nebo béžovou je bez debaty nestárnoucí záležitostí, která každoročně s přehledem dokazuje, že i vedle jiných, modernějších a odvážnějších barevných kombinací je zkrátka nestárnoucí královnou.

Pokud byste rádi zůstali věrni této tradiční kombinaci barev, ale přece jen jí přidali i novodobější šmrnc, vyzkoušejte její vážnost odlehčit přítomností moderních přírodních prvků, ozdob a dekorací.

Nový přístup, hravost a originalita budou zcela jistě i za vaším svátečním stolem ověnčeny úspěchem. Popusťte uzdu fantazii a nechte se vést vánočním pocitem. P. S.: Klidně přizvěte na pomoc i vánočních skřítků. 🙂

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora