Nová podzimní edice vůní HEART&HOME

- Reklama -euro

I chladný a posmutněný podzim může být pro vás zářivým a veselým obdobím roku. Právě během deštivých a sychravých dní si dokážete nejlépe vychutnat příjemnou domácí atmosféru teplého domova, ve kterém příjemně provoní jídlo nebo vesele tančí ohnivé plamínky v krbu.

Zatopit v krbu či připravit jídlo je však vedle pracovních a domácích povinností nebo zdravotních problémů náročnější, a tak si vykouzlit příjemné kouzlo podzimu můžete také pomocí svíček Heart & Home. Je to prémiová značka svíček, která vás okouzlí nejen jedinečnými vůněmi, ale také přírodním voskem, ze kterého jsou svíčky vyrobeny.

Proč právě Heart & Home?
Milujete domácí pohodu se zapálenou svíčkou, ale trápí vás nepříjemný pocit, že parafín je škodlivý vůči vašemu zdraví a životnímu prostředí? Se svíčkami Heart & Home se bát vůbec nemusíte, jsou vyrobeny z ekologického sójového vosku a bez obav je můžete používat každý den.

Buďte blíže k přírodě výběrem z mnoha krásných a podmanivých vůní – nechte se unášet na vlnách smyslného jantaru, osvěžující limetky, uklidňující levandule nebo hřejivého vanilkového krému. Nadělte si jedinečný smyslový požitek, se kterým bude i chladný podzim pro vás příjemně hřejivý a rozzářený.

Výhody svíček Heart & Home:
Sojový vosk bez parafínu.

Vůně se uvolňuje od začátku do konce.

Obal lze následně použít jako dekoraci.

Čisté hoření bez sazí.

Taví se při nižších teplotách, a tedy hoří pomaleji, díky čemuž svíčka vydrží déle.

Jak začít s Heart & Home?
Luxusní vůně Heart & Home si můžete vychutnat několika způsoby. Od velkých svíček přes vonné vosky, difuzéry až vonné sáčky.

Výběr svíčky – podle velikosti místnosti i délky hoření:

Aromamalampa a vonný vosk – hoří a voní 8 hodin.

Velká svíčka – hoří a voní do 72 hodin.

Malá svíčka – hoří a voní do 15 hodin.

Svíčka v mističce – hoří a voní do 12 hodin.

Střední svíčka – hoří a voní do 30 hodin.

Vonný sáček – voní do 12 týdnů.

Svíčka v plechovce – hoří a voní do 30 hodin.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora