Pokud jste se ještě nezamilovali, podívejte se na tyto tři vánoční trendy! Který bude ten váš?

- Reklama -euro

Vánoční klasické trio červená, zlatá a zelená se nikdy nezunuje. A i když sluší především tradičně až rustikálně zařízeným domácnostem, přesvědčíme vás, že skvěle může vypadat také v moderním interiéru. Aby výsledek vypadal dobře, je nutno pracovat s neutrálním základem – laděným do bílé, béžové či šedé a přírodního dřeva.

Jak přizvat ducha Vánoc?
Ideální prostřednictvím doplňků a dekorací. Někdo si potrpí na jednoduchost a tak si vystačí s vánočním stromečkem vyzdobeným typickými vánočními ozdobami, jako jsou kuličky, zvonky, řetězy a hvězdy. Ti, kdo se rádi inspirují západem, možná přidají i mašle a drobné keramické či plechové figurky. Klasické vánoční trio doplněné o bílou působí mimořádně útulně, zároveň však neubírá modernímu stylu.

Pokud vám to ovšem přijde málo, poohlédněte se zejména po tématickém bytovém textilu. Nemusí nutně nést vánoční motivy, stačí je ladit do příslušných barev. Na stůl dejte červené prostírání, ubrus nebo běhoun, na pohovku červené či zelené polštářky a na zahřátí zelený huňatý pléd. Do okna nezapomeňte zavěsit světelný řetěz, bílou papírovou hvězdu nebo vločku. Usaďte se pohodlně na pohovku, opřete se o měkoučké polštářky as horkým nápojem v ruce si vychutnávejte vánoční atmosféru. Toto vše vám poskytne kolekce Pure Christmas.

Pokud patříte mezi ty, kdo věří, že zvyky jsou na to, aby se tak trochu porušovaly, určitě oceníte trend Shiny Moments. Do vánočního dekoru vnáší prvek překvapení díky elegantním, ale neobvyklým barvám, jako je černá, tmavě hnědá či inkoustově modrá. Nebojte se je použít na nádobí, vánočních ozdobách ani textiliích. Aby však výsledek nepůsobil smutně, doplňte je akcenty zlaté a champagne – v podobě příborů, kožešin nebo stuh. ,,Outfit“ laděný do těchto barev sluší střídmému nadčasovému interiéru zařízenému v zemitých tónech. Pokud se na Vánoce rádi odvážete, vyzkoušejte kombinaci tmavých barev se zlatou. Uvidíte, jak prostor nádherně vynikne!

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora