Láska do konce života? Do hedvábí se ZAMILUJETE za jedinou noc

- Reklama -euro

Jeho historie je starší 5 tisíc let a přesto patří k oblíbeným materiálům i dnes. Důvod? Je zřejmý. Hedvábí totiž nejen že vypadá luxusně a na první dotek si ho zamilujete, ale má i mnoho pozitivních zdravotních benefitů.

Na obličej i vlasy
Vyzkoušejte například hedvábná rouška. Nejen že jsou pohodlné a prodyšné, ale také odpuzují vlhkost, tak se budete při jejich nošení cítit velmi pohodlně.

Hedvábí je vhodné pro alergiky, ale pomůže vám, i když máte problematickou pleť či lámavé a suché vlasy. Gumičky vyrobené z tohoto materiálu po vlasech jemně kloužou, tak je nepoškozují a nelámou tak, jako jiné materiály.

Pokud chcete, aby vám výrobek z hedvábí dlouho sloužil, měli byste investovat do kvality. Tu vám přinášejí výrobky od Feel the Silk. Ten nabízí například hedvábné povlečení na polštáře. Po noci strávené na ní, se ráno vzbudíte svěží, odpočatá a bonusem budou i „vyžehlené“ vrásky.

Pomůže kůži
Pravé morušové hedvábí obsahuje přírodní protein, který snižuje možnost alergické reakce, odpuzuje plísně a roztoče. Hedvábné ložní povlečení vám dokonce výrazně pomůže s alergií zarudlýma očima nebo podrážděnými sliznicemi. Sáhnout byste po nich měli, i když máte problémy s akné, ale také psoriázou a kožními ekzémy. Aminokyseliny obsažené v tomto materiálu přispívají k hydrataci pokožky i vlasů, nezelektrizují je a pomohou je udržet přirozeně hebké. Kromě toho má hedvábné ložní povlečení i další bonus – v létě vás ochladí a v zimě příjemně zahřeje.

Znáte jeho historii?
Hedvábí prý objevila manželka mýtického Žlutého císaře Hsi-Ling-Shih. V zahradách paláce si všimla stromů moruše. Byly zničeny housenkami a poseté bílými kuklamy. Několik zámotků posbírala, ale náhodou jí jeden padl do horkého čaje. Začal se uvolňovat. Císařovna našla tenké vlákno a zjistila, že si ho může ovinout kolem prstu. Odtud byl už jen krůček k objevení způsobu, jak ze vzácných vláken utkat nádhernou látku.

Správná volba…
Rázem se hedvábí stalo na celém světě symbolem majetku a postavení. Určité období byl dokonce hodnotný natolik, že jím lidé platili. Zamilovali jste se do něj? Není divu. Naštěstí je dnes dostupnější a nesrovnatelně levnější. Tak si můžete pohodlí hedvábného povlečení i gumiček z pravého hedvábí, vychutnat i vy. A věřte, že výrobky od Feel the Silk jsou pro vás správnou volbou i jako dárek pod stromeček. Neboť potěší svou exkluzivitou a zahřejí nejen na těle, ale i na duši.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora