Vánoční výzdoba interiéru v přírodním stylu: Maličkosti, které stačí změnit a máte bydlení jako z katalogu

- Reklama -euro

Vánoce v naturálních barvách a dekoracích, které jsou opakem přepychu a kýče, s jakým se tyto svátky v uplynulých letech spojovaly.

Nejnovější trend přírodního stylu hovoří jasně – výzdoba a dekorace by neměly poutat pozornost více než samotná rodinná idylka, radost a nezapomenutelná atmosféra štěstí. Čím „nenápadnější“, tím lépe.

Přírodní stromek a zemité tóny
Přírodní stromek, balení dárků a vůně dřeva. Vánoce v přírodním duchu z kolekce Westwing jsou v béžově bílé kombinaci, ale díky dřevu vytvářejí hřejivý pocit domova. Minimalistické duše si přijdou na své. Přírodní balicí papír, větvička a věnování provázané stuhou nebo provázkem jasně symbolizují, že vaše estetické cítění je znakem toho, že vám na druhých opravdu záleží a jde vám o celkovou atmosféru svátků.

Stolování jako spojení s přírodou
Stolování je o detailech. Letos přicházejí značky s těmi nejkrásnějšími styly aranžování. Jedním z nich, které nás zaujalo, je také to z dílny H&M Home. Jednoduché, přirozené a bez jakýchkoli rušivých elementů. Jen elementy přírody a spojení s člověkem.

Světýlka, která přesahují práh domu směrem ven
Světelné dekorace na stůl či na dveře neodmyslitelně patří k Vánocům. Stále více u nás lze bádat i vánoční výzdobu přesahující práh dveří směrem ven na balkon, terasu či zahradu. Ozdoby na dveřích nebo soby v zahradě vysvícené žárovkami nám připomínají stále oblíbené americké vánoční svátky. Stejně to je i se svícny. Krásné vánoční dekorace s typickými motivy jsme objevili na Cellbesu.

Křišťálové vánoční koule
Vánoční koule s popraskaným efektem na křišťálové základně od Zara Home jsou jedním z nejnovějších trendů v otázkách zdobení stromku. Trend, který přežije a nezná čas. Na červené stuze působí slavnostně a přitom stále nevtíravě. Vánoční stromek by totiž neměl působit jako kýč pro oči, ale přirozeně a klidně. Přesně tak, jakou svátky evokují atmosféru.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora