NÁŠ TEST: Tohoto pomocníka budete chtít mít doma!

- Reklama -euro

Všechny to známe! Vytahování vysavače ze skříně, mezitím popadané všechny věci kolem, zapojení šňůry do zástrčky, znovu vytáhnout a zapojit šňůru do jiné místnosti… Tuto torturu dokonale známe. Nejhorší situace nastávají, když je byt vysát a některému členu domácnosti se podaří něco vysypat. Zuříme! A celý proces vytahování vysavače ze skříně začíná znovu. Tak proč si to neusnadnit?!

Společnost Samsung přišla s unikátní novinkou. S tyčovým vysavačem Jet 90 Complete a vysypací stanicí, který patří k nejvyšším modelům z tyčových vysavačů řady Samsung Jet. Naše redakce dostala možnost tuto novinku otestovat.

Nejen funkčnost, ale také moderní a vkusný design
Na první pohled obrovské dvě krabice leží před vámi a uvažujete, kde začít. Pokud u vás stojí partner, ani vás k tomu nepustí. Je fascinován novými technologiemi a hravě vše složí. Dostanete jen otázku, kde by to mělo stát. Uvědomíte si, že to není jen vysavač, ale skutečně moderní designový kousek, který se vám hodí kdekoli do bytu či domu. Vysávání se stane zážitkem. Už žádné šňůry, o které se podkýnáte.

Zachytí maximum prachu a alergici poděkují
Tyčový vysavač Jet 90 Complete se snadno a intuitivně ovládá. Na digitálním LED displeji, který je umístěn na rukojeti vysavače umíte jemnými doteky kontrolovat výkon, zapnutí a vypnutí vysavače. Díky aerodynamickému tvaru vzduchového systému a pomocí vícestupňové certifikované filtrace Jet Cyclone zachytí až 99,999 procent prachových částic. Právě proto je tento výrobek vhodný pro alergiky, kterých je mezi námi stále více.

Vysavač můžete používat hodiny, ale také pár minut. A to díky nabíjení vyměnitelné baterie. Jednoduše tyčový vysavač odložíte k nabíjení, nebo vyměníte za druhou baterii. Výhodou je, že umíte nabíjet obě baterie současně. V průsvitné nádobě umístěné pod rukojetí tyčového vysavače vidíte všechny nečistoty, které jste pouhým okem do té doby nezahlédli. Tento pomocník dokáže speciálními nástavci zachytit nejen větší nečistoty, ale jemný prach z jakýchkoli podlah vaší domácnosti, zda chlupy od domácích mazlíčků nebo naše vlasy.

Vysypací stanice vyčistí všechny nečistoty
Největší výhodou nového tyčového vysavače je, že nepřijdete do žádného kontaktu s nečistotami, které jste uklízeli, a že vysáté nečistoty se nedostanou zpět do ovzduší při čištění. A to díky dalšímu produktu – vysypací stanici. Je to elegantní stříbrná skříňka, do které vložíte vzduchotěsnou nádobu s nečistotami. Tu snadno odstraníte z tyčového vysavače.

Vysypací stanice vyčistí odnímající nádobu z tyčového vysavače od všech nečistot. Čistou opět připojíte do vašeho pomocníka, kterého buď odložíte nebo pokračujete v úklidu dále. Vysypací stanice obsahuje sáček o objemu 2 litrů a mění se podle potřeby každé dva až tři měsíce. Když je kapsa plná, rozsvítí se červená LED notifikační dioda. Sáček stačí jednoduše vyměnit. Stanice je navíc kompatibilní s celou řadou Samsung Jet vysavačů. Obrovskou výhodou, kterou ocení mnohé, je čistota vysávání. I když jste připravena vyrazit večer do města a něco se v rychlosti vysype, vysavač chytíte rychle do ruky, uklidíte a můžete vyrazit ven.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora